Lesní interiér, konec 19. století až počátek 20. století, olej na kartonu, signováno vpravo dole V Březina, na rubu štítek A. Šponar, Praha Václavské mán 15. - továrna na zlatolišty a pozlacování, rozměry malby 23 x 14,5, rámováno, stav viz foto, mírně poškozeno.

Vyvolávací cena:
34 000 Kč
45 000 - 55 000 Kč

Písemný limit

16.4.2023 18:00

Březina Václav (1862-1906)

Březina Václav (1862-1906)