Po koupání, rok 1936, olej na plátně, signováno a datováno vlevo dole J Obrovský 36, rozměry malby 49,5 x 56 cm, celkové rozměry s rámem 61 x 68 cm, stav viz foto, nepatrně poškozeno.

10.9.2023 18:00

Jakub Obrovský (1882 - 1949)

Jakub Obrovský (1882 - 1949)

Jakub Obrovský (1882 - 1949)

Jakub Obrovský (1882 - 1949)

Jakub Obrovský (1882 - 1949)