Čína, období republiky, 20. až 30. léta 20. století, námět krásky tančící s oblačnými rukávy, s parciálním zlacením a hojnou polychromií, celkové rozměry 17 x 4 x 2,5 cm

Písemný limit

Dekorativní slonovinová plastika