Čína, období republiky, 20. až 30. léta 20. století, zdobenými jelínky, atendanty bůžka dlouhého věku, meandrovým pásem huí wén, který se nachází i na ústí a podstavci váz, korpus s maskarony tao-ťie, protilehlými pohyblivými kroužky nese dekor Buddhy Maitréji, pásu stylizovaných chryzantém a reliéfními výjevy v nepravidelných volutách s námětem žánrových výjevů z rezidence, žánru květin a ptáků, stáda koní a jelínků, apokryfně signováno v archaickém stylu Čchien-Lung, váha 1907 g, rozměry 40 x 10 x 8 cm

Písemný limit

Pár slonovinových dekoračních váz s víky