Japonsko, Arita, 18. století, èínské tvarosloví tzv. generálských zásobnic s malbou kobaltovì modrou pod polevou a železitými èervenými emaily a zlacením pøes polevu, s motivem botan (pivonìk) a šiši (mýtických lvíèkù), travin katakusa, sakurových kvítkù etc. víka zakonèená lvíèkem karašiši doplnìná dobovou evropskou mosaznou montáží, rozmìry 53 x 28 x 28 cm

Písemný limit

Párové porcelánové zásobnice

Párové porcelánové zásobnice

Párové porcelánové zásobnice

Párové porcelánové zásobnice

Párové porcelánové zásobnice

Párové porcelánové zásobnice

Párové porcelánové zásobnice

Párové porcelánové zásobnice

Párové porcelánové zásobnice

Párové porcelánové zásobnice

Párové porcelánové zásobnice

Párové porcelánové zásobnice