Japonsko, období Meidži (1868 - 1912), pøedstavující nesmrtelného sennina Kinkóa, èínského taoistického nesmrtelného ze 12. století Èin Kaoa, jedoucího na obøím kapru na zpìnìných vlnách, oválný podstavec z asijského palisandru prolamovaný úponkovým motivem, minoritní poškození, celkové rozmìry 27 x 8 x 5 cm

Písemný limit

Slonovinová dekorativní plastika okimono