Japonsko, poèátek 20.století, øezba znázoròuje košíkáøe, nesoucího své zboží zhotovené ze štípaného bambusu, detaily provedeny parciálnì kolorovaným vlasovým rytím kebori, signatura Gjokuzan na podstavci je apokryfní, celkové rozmìry 12,5 x 9 x 6,5 cm

Písemný limit

Slonovinové okimono signované Gjokuzan