Èína,  poèátek 20. století, pøedstavujících sedm z osm taoistických nesmrtelných (Pa-sien) držících atributy a jedoucích na skuteèných i mýtických zvíøatech, minoritní poškození - ulomený paroh u jelínka nesoucího Chan Siang -Ć, parciálnì kolorováno tuší, podstavce z tvrdého døeva, rozmìry 15 x 10 x 3 cm

Písemný limit

Soubor sedmi slonovinových dekorativních plastik