trojdílný barokní sekretář – komoda, psací nástavba a zásuvková nástavba, 2. polovina 18. století, dýha – ořech, kořenice, javor, intarzie s květinovým, rozvilinovým a geometrickým dekorem, mosazné zlacené kování, původní zámky, jeden pozdnější, 3 x klíč, celkové rozměry 200 x 120 x 65 cm, restaurováno

Písemný limit

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl