Staroměstské náměstí v zimě, olej na sololitu, 70,5 x 90,5 cm, signováno vlevo dole Feikl S, rámováno

Písemný limit

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Feikl Stanislav (1883 - 1933)