Jindøuška, signováno a datováno Horejc 1931, bronz, patinováný, pùvodní autorský odlitek, mramorový podstavec, celkové rozmìry 43 x 16 x 18 cm, busta mladé Jindry Freiwaldové (1925 – 2009), dcery architekta Jindøicha Freiwalda (1890 – 1945).
Plastiku vytvoøil Jaroslav Horejc na objednávku Jidøicha Freiwalda.

Provenience: získáno z rodiny Jindry Freiwaldové

Písemný limit

Horejc Jaroslav (1886 - 1983)

Horejc Jaroslav (1886 - 1983)

Horejc Jaroslav (1886 - 1983)

Horejc Jaroslav (1886 - 1983)

Horejc Jaroslav (1886 - 1983)

Horejc Jaroslav (1886 - 1983)

Horejc Jaroslav (1886 - 1983)