Německo, Glashütte, 1. polovina 20. století, tříplášťové pánské kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, číslo pláště 77965, stroj v chodu, signovaný Deutsche Uhrenfabrikation Glashütte, číslo stroje 77965, mikroregulace, bílý emailový číselník, signovaný Deutsche Uhrenfabrikation Glashütte I/SA. A. Lange & Söhne, průměr 52 mm, šířka 11 mm, celková váha 97 g

Písemný limit

Kapesní hodinky A. Lange & Söhne