Nìmecko, Glashütte, 1. polovina 20. století, dvouplášťové panské kapesní hodinky, støíbrné pouzdro, ryzost 800/1000, èíslo pláštì 301757, stroj v chodu, signovaný A. Lange & Söhne Glashütte, èíslo stroje 301646, mikroregulace, centrální šroubovaný šaton, bílý emailový èíselník, signovaný Uhrenfabrik Akt. Ges. Glashütte. SA., prùmìr 51 mm, šíøka 19 mm, celková váha 104 g

Písemný limit

Kapesní hodinky Uhrenfabrik Glashütte