2. polovina 19. století, dámské kapesní hodinky se zlatým závěsem, zlaté 18 K pouzdro, signované Aiguilles No. 2611, Echappement a Cylindre, stroj v chodu, cylindrový krok, průměr 30 mm, šířka 8 mm, zlatý 14 K závěs, celková váha 24 g

Písemný limit

Klíčové kapesní hodinky zdobené figurálním emailem