Nìmecko, Berlín, 1. polovina 19. století, berlínský šálek s podšálkem, ruènì malovaná veduta, zlaceno, znaèeno modrou podglazurní znaèkou K.P.M. Berlín, rozmìry šálku 10,5 x 10 x 8 cm , prùmìr podšálku 14,5 cm

Písemný limit

KPM Berlín - šálek s podšálkem