Zámek v Poděbradech, olej, plátno na kartonu, 31 x 24 cm, signováno vlevo dole L Kuba, původní adjustace

Posudek: PhDr. Jaroslav Pelikán

Písemný limit

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Kuba Ludvík (1863 - 1956)