Polní cesta, po roce 1910, olej na kartonu, 32 x 34,5 cm, signováno vlevo dole G. Macoun, rámováno

Písemné ovìøení originality: PhDr. Mgr. Michael Zachaø

Písemný limit

Macoun Gustav (1892 - 1934)

Macoun Gustav (1892 - 1934)

Macoun Gustav (1892 - 1934)

Macoun Gustav (1892 - 1934)

Macoun Gustav (1892 - 1934)