Eva, 20. léta 20. století, signováno J. Maøatka, bronz, patinovaný, pùvodní odlitek, èerný mramorový podstavec, 15 x 8,9 x 9,2 cm

Písemný limit

Mařatka Josef (1874 - 1937)

Mařatka Josef (1874 - 1937)

Mařatka Josef (1874 - 1937)

Mařatka Josef (1874 - 1937)

Mařatka Josef (1874 - 1937)

Mařatka Josef (1874 - 1937)