Rakousko, Vídeň, počátek 20. století, monumentální secesní váza zdobená figurální plastikou, signováno Louger, terakota, patinováno, značeno vtlačenou značkou Goldscheider, značeno modelerém a číslem modelu, celkové rozměry 90 x 36 x 36 cm

Písemný limit

Monumentální váza Goldscheider - J. Louger