Rakousko, Vídeň, 20. léta 20. století, Goldscheider, motýlí žena, čast stolní lampy, značeno Made in Austria, Goldscheider Wien, Hand decorated, mode 5230, 1968, 8, signováno Laurenzl, celkové rozměry 52 x 41,5 x 15 cm

Písemný limit

Motýlí žena Goldscheider - Josef Lorenzl