Letní den pod Řípem, po roce 1920, olej na malířské lepence, signováno vlevo dole Ot. Nejedlý, původní adjustace

Písemné ověření originality: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Písemný limit

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)