Tunisko, konec 19. století až poèátek 20. století, náprsní hvìzda – velkokøíž, støíbro, puncováno a znaèeno, smalt, originální etue, celkové rozmìry etue 12,5 x 12,5 x 4,3 cm

Písemný limit

Řád Nichan Iftikhar ve stříbře