Čína, 1. polovina 20. století, císařský pár období Čching (1644 - 1911) sedícího na dračích trůnech, císař v dračím rouchu drží buddhistický růženec zavěšený na krku ,císařovna v rouchu s motivem fénixů držící literátské žezlo ,,žu-i s archaickým znakem pro dlouhý život, s inlejí v tyrkysu a červeném korálu, apokryfně datováno v archaickém stylu érou Čchien - Lung, rozměry 15 x 6 x 5 cm

Písemný limit

Slonovinové Párové dekorativní plastiky