Èechy, kolem roku 1920 až 1930, hranovaná váza s oroplastikou, purpurovì fialové sklo Ametyst, oroplastika, leptaný, zlacený, hnìdou a olivovì zelenou barvou zatíraný dekor s postavami Amazonek, signováno na dnì vázy: made in Czecho Slovakia Moser Karlsbad, celkové rozmìry 14,5 x 8,5 x 8,5 cm

Písemný limit

Váza MOSER s oroplastikou

Váza MOSER s oroplastikou

Váza MOSER s oroplastikou

Váza MOSER s oroplastikou

Váza MOSER s oroplastikou