Rakousko, Vídeò, kolem roku 1870, špièková zlatnická práce, mistr zlatník Karl Bender, znaèeno: KB, A, schránka ze støíbra zdobená ruènì malovaným smaltem, emailem, perletí a horským køišťálem, špindlový stroj signovaný Alfred Huguenin, emailový èíselník - ruènì malovaný, uvnitø tìla slona je umístìna tajná schránka, èásteènì setøelé zlacení, mírnì poškozeno, stroj v chodu, celkové rozmìry 15,5 x 8 x 7 cm

Písemný limit

Vídeňské smaltové miniaturní stolní hodinky