Švýcarsko, Ženeva, 1. třetina 20. století, tříplášťové pánské kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, signované Audemars Fréres, číslo 200552, bílý emailový číselník, signovaný Audemars Fréres Geneva, Depose No. 9152, stroj v chodu, mikroregulace, šroubované šatony, průměr 53 mm, šířka 12 mm, celková váha 107 g, etue značená Audemars Fréres Geneva, Manufacture D´Horloge

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky Audemars Fréres Geneva