Švýcarsko, Brevet, přelom 19. a 20. století, masivní pánské kapesní hodinky s chronometrovým krokem, zlaté 14 K pouzdro, signované Brevet 25896, Palada No. 29048, Chronometre A Renversement, číslo pláště 29018, bílý emailový číselník, signovaný Chronométre, stroj v chodu, signovaný Chronometre A Renversement, číslo 25896, mikroregulace, centrální šroubovaný šaton, průměr 54 mm, šířka 15 mm, celková váha 117 g

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky Brevet - Chronometr