Švýcarsko, poèátek 20. století, tøíplášťové kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, signované Omega, Grand Prix Paris 1900, èíslo 44553798, bílý emailový èíselník, signovaný Omega, stroj v chodu, mikroregulace, šroubované šatony, prùmìr 51 mm, šíøka 12 mm, celková váha 90 g

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega