Francie, Paøíž, konec 19. století až poèátek 20. století, støíbro, zlaceno, puncováno, smalty, nápis Republique Francaise 1870, Honneur et Patrie, etue znaèená Légion D´Honneur Chevalier, celkové rozmìry etue 11,5 x 6,3 x 2,7 cm

Písemný limit

Řád Čestné legie ve stříbře

Řád Čestné legie ve stříbře

Řád Čestné legie ve stříbře

Řád Čestné legie ve stříbře

Řád Čestné legie ve stříbře

Řád Čestné legie ve stříbře

Řád Čestné legie ve stříbře

Řád Čestné legie ve stříbře