Rakousko–Uhersko, konec 19. až počátek 20. století, rytířský kříž, zlacený bronz, smalty, značeno V. Mayer & Söhne in Wien, originální značená etue, nápis F. J. O., celkové rozměry etue 11 x 6 x 2 cm

Písemný limit

Řád Františka Josefa

Řád Františka Josefa

Řád Františka Josefa

Řád Františka Josefa

Řád Františka Josefa

Řád Františka Josefa

Řád Františka Josefa

Řád Františka Josefa