Rakousko-Uhersko, František Josef I., konec 19. až poèátek 20. století, køíž Mariánù, II. Tøída, støíbro, smalty, puncováno, znaèeno F. B., A (Vídeò), originální stuha, originální etue Rothe & Neffe Wien, celkové rozmìry etue 11 x 6 x 2 cm

Písemný limit

Řád německých rytířů

Řád německých rytířů

Řád německých rytířů

Řád německých rytířů

Řád německých rytířů

Řád německých rytířů

Řád německých rytířů