Rakousko-Uhersko, konec 19. až poèátek 20. století, 4 x zlatá miniatura, 1 x obecný kov, zlatý øetízek, puncováno, nìkolikrát znaèeno GR, AK, originální etue znaèená Gebr. Resch K. K. Wien, celkové rozmìry etue 6 x 15,5 x 1,8 cm

Písemný limit

Rakousko-Uherský zlatý řetízek s 5 miniaturami