Rakousko- Uhersko, konec 19. až poèátek 20. století, støíbrná medaile Františka Josefa I. na pùvodní vojenské stuze s meèi, puncováno, znaèeno JZ (J. Zimbler), originální etue znaèená Zimbler Wien, Silberne Militär Verdienst medaille, celkové rozmìry etue 11 x 6,5 x 2 cm

Písemný limit

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis