1. polovina 19. století, pánské kapesní špindlové hodinky s hracím strojem a 4/4 bitím, masivní zlaté 18 K pouzdro, èíslo 987, vnitøní plášť - zlacený obecný kov, bílý emailový èíselník, stroj v chodu, prùmìr 60 mm, šíøka 27 mm, váha 163 g

Písemný limit

Hrací a bicí zlaté kapesní hodinky