Francie, pøelom 17. a 18. století, kapesní špindlové hodinky, støíbrné pouzdro, ryzost 800/1000, èíselník – zlacený, zdobený emailem, stroj v chodu, signovaný Mynuel a Paris, prùmìr 56 mm, šíøka 38 mm, celková váha 158 g

Písemný limit

Jednoručičkové kapesní hodinky Oignon