Nìmecko, Glashütte, 1. polovina 20. století, tøíplášťové pánské kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, èíslo pláštì 77965, stroj v chodu, signovaný Deutsche Uhrenfabrikation Glashütte, èíslo stroje 77965, mikroregulace, bílý emailový èíselník, signovaný Deutsche Uhrenfabrikation Glashütte I/SA. A. Lange & Söhne, prùmìr 52 mm, šíøka 11 mm, celková váha 97 g

Písemný limit

Kapesní hodinky A. Lange & Söhne