Švýcarsko, Ženeva, pøelom 19. a 20. století, tøíplášťové panské kapesní hodinky vyrobené pro ruský trh, zlaté 14 K pouzdro, èíslo pláštì 151336, stroj v chodu, signovaný Audemars Fréres Brassus & Geneve, èíslo stroje 9152, mikroregulace, tøi šroubované šatony, bílý emailový èíselník, signovaný Audemars Fréres Brassus & Geneve, prùmìr 54 mm, šíøka 12 mm, celková váha 104 g, etue znaèená Audemars Fréres Brassus & Geneve, Brevet D´Horloger De La Cour De Sa Majesté L´Empereur De Russie

Písemný limit

Kapesní hodinky Audemars Fréres