Německo, Glashütte, 1. polovina 20. století, dvouplášťové panské kapesní hodinky, stříbrné pouzdro, ryzost 800/1000, číslo pláště 301757, stroj v chodu, signovaný A. Lange & Söhne Glashütte, číslo stroje 301646, mikroregulace, centrální šroubovaný šaton, bílý emailový číselník, signovaný Uhrenfabrik Akt. Ges. Glashütte. SA., průměr 51 mm, šířka 19 mm, celková váha 104 g

Písemný limit

Kapesní hodinky Uhrenfabrik Glashütte