Anglie, Londýn, 18. století, dvouplášťové kapesní špindlové hodinky, stříbrné pouzdro, ryzost 900/1000, číselník i stroj signovaný Malson London, stroj v chodu, špindlový krok, průměr 55 mm, šířka 31 mm, celková váha 130 g

Písemný limit

Stříbrné kapesní hodinky Malson London