Anglie, Londýn, 2. polovina 18. století, dvouplášťové kapesní špindlové hodinky, zlatá pouzdra, vnìjší proøezávané pouzdro zdobené figurálním motivem, ryzost 900/1000, oblík ze 14 K zlata, bílý emailový èíselník, signováno Rivers & Son London, stroj v chodu, signováno Rivers & Son London, èíslo 6178, špindlový krok, prùmìr 48 mm, šíøka 28 mm, celková váha 83 g

Písemný limit

Zlaté barokní kapesní hodinky Rivers & Son London