Francie, Paøíž, Breguet, 1. polovina 19. století, pánské bicí kapesní hodinky, zlaté 18 K pouzdro, vnitøní plášť – zlacený obecný kov, signováno Breguet á Paris, stroj v chodu, signovaný Breguet á Paris, špindlový krok, 4/4 bití na zvoneèek, prùmìr 47 mm, šíøka 21 mm, celková váha 87 g

Písemný limit

Zlaté bicí kapesní hodinky Breguet á Paris