Francie, Paøíž, Breguet, 1. polovina 19. století, pánské bicí kapesní hodinky, zlaté 18 K pouzdro, vnitøní plášť – zlacený obecný kov, signováno Breguet & Fils, èíselník zdobený bílým a modrým emailem, stroj v chodu, špindlový krok, 4/4 bití, prùmìr 54 mm, šíøka 19 mm, celková váha 111 g

Písemný limit

Zlaté bicí kapesní hodinky Breguet