Švýcarsko, přelom 19. a 20. století, tříplášťové masivní pánské kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, číslo 7112, zlacený a stříbřený číselník, značený Patent A. Kaiser, stroj v chodu, průměr 53 mm, šířka 18 mm, celková váha 114 g, dobová etue

Písemný limit

Zlaté digitální kapesní hodinky - Patent A. Kaiser