Švýcarsko, 2. polovina 18. století, dvouplášťové kapesní hodinky, zlatá 18 K pouzdra, oblík ryzosti 333/1000, bílý emailový číselník signovaný Antoine Melly, stroj v chodu, signovaný Antoine Melly, No. 4165, špindlový krok, průměr 44 mm, šířka 21 mm, celková váha 70 g

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky Antoine Melly