Švýcarsko, Ženeva, 1. tøetina 20. století, tøíplášťové pánské kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, signované Audemars Fréres, èíslo 200552, bílý emailový èíselník, signovaný Audemars Fréres Geneva, Depose No. 9152, stroj v chodu, mikroregulace, šroubované šatony, prùmìr 53 mm, šíøka 12 mm, celková váha 107 g, etue znaèená Audemars Fréres Geneva, Manufacture D´Horloge

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky Audemars Fréres Geneva