Švýcarsko, pøelom 19. a 20. století, pánské kapesní hodinky, zlaté 18 K pouzdro, bílý emailový èíselník, malovaný, signovaný Brevet  N3479, stroj v chodu, signovaný Brevet, N111014, N3479, prùmìr 43 mm, šíøka 19 mm, celková váha 75 g

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky Brevet

Zlaté kapesní hodinky Brevet

Zlaté kapesní hodinky Brevet

Zlaté kapesní hodinky Brevet

Zlaté kapesní hodinky Brevet

Zlaté kapesní hodinky Brevet

Zlaté kapesní hodinky Brevet

Zlaté kapesní hodinky Brevet

Zlaté kapesní hodinky Brevet