Švýcarsko, 1. tøetina 20. století, tøíplášťové pánské kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, signované Doxa, Hors Concours, Liége – 1905, èíslo 1408111, bílý emailový èíselník, signovaný Doxa, stroj v chodu, signovaný Doxa, prùmìr 53 mm, šíøka 10 mm, celková váha 81 g, dobová etue

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky Doxa

Zlaté kapesní hodinky Doxa

Zlaté kapesní hodinky Doxa

Zlaté kapesní hodinky Doxa

Zlaté kapesní hodinky Doxa

Zlaté kapesní hodinky Doxa

Zlaté kapesní hodinky Doxa

Zlaté kapesní hodinky Doxa

Zlaté kapesní hodinky Doxa

Zlaté kapesní hodinky Doxa

Zlaté kapesní hodinky Doxa

Zlaté kapesní hodinky Doxa