Švýcarsko, Intact (Georges Favre-Jackot/Zenith), poèátek 20. století, tøíplášťové masivní pánské kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, signované Intact Präcision, Grand Prix Paris 1900, èíslo 055074, bílý emailový èíselník, signovaný Intact, stroj v chodu, mikroregulace, šroubované šatony, prùmìr 50 mm, šíøka 13 mm, celková váha 100 g, dobová etue, znaèená J. Rechner

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact

Zlaté kapesní hodinky Intact