Švýcarsko, 1. třetina 20. století, dvouplášťové pánské kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, vnitřní plášť metal, signováno International Watch Co. Schaffhausen, Grand Prix Milano 1906, číslo 422596, bílý emailový číselník, signovaný, stroj v chodu, značený IWC, číslo 402296, mikrogegulace, šroubované šatony, průměr 50 mm, šířka 14 mm, celková váha 84 g

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky International Watch Co. Schaffhausen