Švýcarsko, 1. tøetina 20. století, tøíplášťové pánské kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, vnitøní plášť metal, signováno International Watch Co. Schaffhausen, èíslo 823825, bílý emailový èíselník, signovaný, stroj v chodu, znaèený IWC, èíslo 795887, H5, mikroregulace, centrální šroubovaný šaton, prùmìr 50 mm, šíøka 10 mm, celková váha 80 g

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky International Watch Co. Schaffhausen